Kariéra

Přijmeme do svého kolektivu fyzioterapeutku / fyzioterapeuta pro ambulantní rehabilitace a fyzioterapie v moderně vybaveném pracovišti. 

Naší firmě záleží na tom, abychom opravdu pomáhali, záleží nám na pacientovi a řešení jeho problémů. Pokud máte podobný názor, tak se hodíte do našeho týmu a rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Požadujeme: Odpovídající vzdělání – obor Fyzioterapie. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru Fyzioterapeut. 
Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost a vstřícné vystupování vůči klientům.

Nabízíme: Adekvátní finanční ohodnocení. Práci v příjemném prostředí a malém kolektivu. Ordinace vybavené moderními přístroji. Možnost dalšího rozvoje, školení. Seberealizace. Dostatek času na pacienta.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.č. 778 477 777 nebo na e-mail: lenkavildman@gmail.com

Děkujeme Fyziovital


Firma Fyziovital nabízí spolupráci odborníkům v oblastech související s léčebnou rehabilitací a fyzioterapií ale i v jiných oblastech péče o člověka (výživoví poradci, cvičitelé skupinových cvičení, maséři). Rádi budeme spolupracovat se specialisty, kteří svoji práci neberou jenom jako zdroj příjmu, ale je pro ně náplní života a chtějí se ve svém oboru seberealizovat a tím být přínosem pro jejich klienty. Zaujali jsme Vás, prosím neváhejte nás kontaktovat a domluvit se na osobním setkání.


Nabídka cvičebního sálu

Jste cvičitel/ka a rád/a děláte svoji práci? Nabízíme Vám k tomu ideální podmínky v nově zrekonstruovaném rehabilitačním centru v Oseku u Hořovic.

Moderně vybavený sál se zrcadly poslouží ke kontrole každého pohybu. Během cvičení na zemi nabízíme též vytápěnou podlahou.

Sál je ideální pro 15 až 20 osob, podle druhu cvičení (rozměr 12x6m). Ozvučení zajišťuje mikrosystém s možností přehrávání CD, propojení přes USB kabel, Bluetooth nebo přehrávání hudby přes AUX-IN.

Prostor je možné využít pro jakékoli skupinové cvičení a tanec s dospělými či dětmi. Po vzájemné dohodě s cvičiteli jsme ochotni dovybavit sál případnými potřebnými pomůckami.

Pro Vás a Vaše klienty je k dispozici prostorné parkoviště. Pro maminky s dětmi nabízíme dětský koutek, kde se o dítě postaráme v průběhu cvičení. Budova je vybavena sociálním zázemím, odpočinkovou místností a samozřejmě šatnami.

Pin It on Pinterest

Share This