Rozvrh skupinových svičení
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE ROZVRHU:

Zdravotní jóga bude probíhat v kurzech od února do dubna. Kurz středeční a kurz páteční bude probíhat pravidelně každý týden viz vypsané lekce v rozvrhu. Cena kurzu 2 200,- (11lekcí). 


Storno poplatky skupinových cvičení

Z důvodu odhlašování se ze cvičení na poslední chvíli, jsme nuceni zavést storno poplatky. STORNO POPLATKY jsou následující: 
U odpoledních  a večerních cvičeních: odhlášení se po
 12hod. v ten samý den konaného cvičení je poplatek 50% z ceny cvičení. Při neodhlášeném cvičení je poplatek 100% z ceny cvičení.
U ranních a dopoledních cvičení :Odhlášení se po 18hod. den před cvičením je poplatek 50% z ceny cvičení. Při neodhlášeném cvičení je poplatek 100% z ceny cvičení


Multisport

Ve Fyziovitalu přijímáme kartu Multisport na všechna cvičení kromě lekcí, které stojí 150,- a více.


Elektronická peněženka (Kredit)

Navštěvujete nás pravidelně a rádi byste za jednotlivé lekce ušetřili? U nás si můžete na svoje jméno dobít kredit a tím dosáhnete na nižší ceny za jednotlivé lekce. Pro více informací klikněte na Aktuality, zde se nachází letáček s názvem Elektronická peněženka, kde jsou vypsané všechny potřebné informace.

 

SM systémy

Metoda „SM systém“ neboli „Stabilizační a Mobilizační systém“ je cvičení s pružnými lany, které je vhodné pro každého od 5 do 100 let – děti, ženy, muže, seniory, těhotné, profesionální i amatérské sportovce. Za více než 30 let praxe má SM systém za sebou širokou škálu úspěchů. Předejdete s ním bolestem i poruchám páteře (v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem plotýnky a u skoliózy). Skvěle pomůže i při prevenci a léčbě poruch velkých kloubů (kyčelní, kolenní a ramenní, klouby nohou a klenba nožní). Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci.

Lektorka: Klára 

Cvičení probíhá každé pondělí od 17:00 (pokročilí), úterý od 9:00 a každý čtvrtek od 17:30 (začátečníci). Před návštěvou první hodiny je vhodná konzultace ohledně pohybových návyků při cvičení. Doporučujeme zvolit individuální fyzioterapii nebo invdividuální hodinu cvičení SM systémů a následně se připojit ke skupině. 

Cena: 150,-Kč 

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení probíhá pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Slouží ke zpevnění těla, ochablých svalů a k jeho správnému držení. Zaměřuje se na prevenci proti bolesti pohybového aparátu. Zvyšuje sílu a pohybovou koordinaci. Napomáhá k udržení rozsahu pohyblivosti kloubů a páteře. Podporuje srdečně cévní systém. Cvičení nejen s váhou vlastního těla, ale také s použitím pomůcek (fitbally, overbally, aj.).

Lektoři: Tereza a Martin (fyzioterapeuti)

Více o našich fyzioterapeutech se dozvíte pod nadpisem „O nás“. 

Cvičení probíhá každé úterý od 17:00 a 18:00, čtvrtek od 16:30 a středu od 8:00 a 9:00

Cena:150,-Kč

Zdravotní cvičení pro seniory

Zahrnuje vše jako zdravotní cvičení. Slouží zejména k udržení pohyblivosti, bere ohled na pohybové možnosti daného klienta.

Lektoři: Tereza a Martin (fyzioterapeuti)

Více o našich fyzioterapeutech se dozvíte pod nadpisem „O nás“. 

Cvičení probíhá každou středu od 8:00 nebo od 9:00 (podle zájemců)

Cena: 150,-Kč 

Zdravotní Cvičení po porodu (s miminky)

Cvičení probíhá pod vedením zkušené fyzioterapeutky. Cvičení je zaměřené na znovu získání kondice, na oslabené partie po těhotenství a porodu, zpevnění pánevního dna. Miminka a malé děti jsou na lekcích vítané.

Lektorka: (fyzioterapeutka)

Více o službách pro ženy pod vedením naší fyzioterapeutky se dozvíte pod Naše služby – staráme se o ženy.
Více o naší fyzioterapeutce se dozvíte pod nadpisem „O nás“. 
  

Cvičení v současné době neprobíhá.

Cena: 150,-Kč (možnost zakoupení permanentky 10 vstupů – 1300,-) Cvičení nyní neprobíhá.

Hatha Jóga

Lekce Hatha jógy jsou přizpůsobeny skupině. Cvičitelka Markéta má raději dynamičtější lekce. Ze začátku, dechová cvičení, uvolnění, jemné protažení, pak přichází, dynamičtější část lekce, pozdravy slunce, stojné pozice, předklonové pozice, výdrže a poté, přichází zpravidla asany vsedě a vleže, nakonec obrácené pozice a relaxace. 

Lektorka: Markéta

Jsem maminkou třech dětí. Sport mě provází celý můj život, gymnastika, akvabely, tanec…, ale až v dospělosti jsem poznala jógu. Poprvé cca před 20 lety power jógu. Když jsem měla doma školáky a velmi náročnou práci v bance, potřebovala jsem někde „vypnout mozek“, přišla mi do cesty hot joga, byla jsem uchvácena. Na jaře roku 2016 jsem úspěšně absolvovala kurz učitele Hatha jógy v Yoga centru v pražských Holešovicích. Vedu hodiny Hatha jógy a vedla jsem lekce Těhotenské jógy. Dále jsem absolvovala kurz Cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové.

Jóga je pro mě velmi naplňující. V józe je nádherná energie, která se v tělocvičně předává z jednoho na druhého. Jóga je krásná cesta…

Cvičení probíhá každou středu od 17:30 

Cena: 150,-Kč 

Jemná Hatha jóga

Je vhodná pro širokou veřejnost. Lekce je vedena v klidném tempu, jemnou odlehčenou formou. Lehce a bez napětí budeme přecházet do pozic. Díky tomu je jemná jóga vhodná i pro seniory, pro všechny se sníženou pohyblivostí, a i pro těhotné.

Lektorka: Markéta

Jsem maminkou třech dětí. Sport mě provází celý můj život, gymnastika, akvabely, tanec…, ale až v dospělosti jsem poznala jógu. Poprvé cca před 20 lety power jógu. Když jsem měla doma školáky a velmi náročnou práci v bance, potřebovala jsem někde „vypnout mozek“, přišla mi do cesty hot joga, byla jsem uchvácena. Na jaře roku 2016 jsem úspěšně absolvovala kurz učitele Hatha jogy v Yoga centru v pražských Holešovicích. Vedu hodiny Hatha jogy a vedla jsem lekce Těhotenské jógy. Dále jsem absolvovala kurz Cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové.
„Joga je pro mě velmi naplňující. V józe je nádherná energie, která se v tělocvičně předává z jednoho na druhého. Jóga je krásná cesta…“

Cvičení probíhá každý čtvrtek od 8:30h.

Cena:130,-Kč

Aštanga jóga

Aštanga jóga je ucelený systém fyzického cvičení, dechových, koncentračních, relaxačních aj. technik. Její pravidelné praktikování probudí a ozdraví Vaše tělo; převrátí naruby Vaši mysl a zase ji zklidní; odkryje nový kus Vašeho já. Stále mne překvapuje něčím novým, co může nabídnout, je nekonečná jako vesmír… Mé lekce jsou dynamické, propojují dech a pohyb (vinyasa). Stálost sestavy dovoluje jogínovi zautomatizovat pozice (ásany) i přechody mezi nimi. V průběhu cvičení se tak mysl může více soustředit na dech (udžají), energetické zámky (bandhy) a směr pohledu očí (drišti). Tím dochází k hlubokému zvnitřnění. Cvičení se postupně stává meditací v pohybu, prohlubuje vnímání při lekci i v běžném životě, vede k sebepoznání. Když budete praktikovat často a pravidelně, jóga Vás změní. Z lekce budete odcházet radostní, plní síly a energie, která Vám vydrží do druhého dne i déle.

Lektorka: Monika (naleznete na webu -› AštangaMoni)

„S jógou jsem začala v roce 2005 při lekcích Václava Krejčíka v pražském Energy studiu. Od roku 2010 praktikuji aštangu u Láďi Pokorného, který má zásluhu na mé osobní proměně a je mi dodnes velikou inspirací (Ánanda ashtanga yoga shala). Mé lekce ovlivnily i workshopy a lekce dalších aštangových učitelů.“

Cvičení probíhá každé úterý od 19:00 (1,5 hodina lekce)

Cena: 200,- Kč

Power jóga

Powerjóga je cvičení, které posiluje a protahuje svalstvo celého těla, především vnitřní svaly, o kterých nevíme. Současně přináší uvolnění a relaxaci. Příznivé účinky pociťují lidé s bolestmi zad, a to už při pravidelné jedné hodině týdně. Po hodině powerjógy byste se měli cítit odpočatí, uvolnění.  Cvičení powerjógy je tím nejlepším způsobem, jak nabít tělo energií, uvolnit napětí ve svalech, vylepšení krevního oběhu a odtoku lymfy. Proto stále více lidí druhy tohoto cvičení vyhledává.

Lektorka: Vendula

„Já sama jsem po druhém porodu měla velké problémy s bederní páteří a díky powerjóze jsem je poměrně rychle a úspěšně vyřešila, zpočátku jsem měla pocit, jako bych si ze zad sundala batoh.“ 

Cvičení probíhá každé pondělí a čtvrtek od 20:00. 

Cena: 130,-Kč

Jumping a JUMping junior

Vy­soce koordinované cviky na trampolínách s řídítky, za doprovodu hudby. To je JUMPING! Velká část cvičení je zaměřena na balanční prvky. Jumping je ideálním sportem pro formování postavy. Blahodárně působí na všechny systémy lidského těla a tak se řadí mezi velmi účinné formy pohybových aktivit. Podstatou cvičení, jsou různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a strečinku. Jednotlivé cviky jsou pečlivě připravené, mají svůj vlastní význam a řád. Tyto kombinace cviků se na pružném výpletu trampolíny stávají nejen zábavnou, ale i velmi účinnou formou posilování fyzické a psychické odolnosti.

Trenérka: Maruška (naleznete na FB –› Aktivne-fit) a Andrea

„Buď aktivně fit, jako já. Jsem osobní trenérka a instruktorka Jumpingu a Piloxingu. Miluji pohyb, hudbu a práci s lidmi. Moje motto: Jeden život, jedna šance. (2012 – diplom Jumping, 2015 – certifikát Piloxing, 2016 – certifikát Osobní trenér fitness).“

Cvičení probíhá s Maruškou každý čtvrtek od 19:00 a Andreou každé úterý od 18:00 a neděli od 9:00. Jumping Junior probíhá každé úterý od 17:00.

Cena: 130,-Kč. Přes léto jen v srpnu nedělní jumping bude od 9:00 hod .

Insanity S MARUŠKOU

Cvičení pro každého, kdo má rád výzvy. Maximální intervalový trénink, při cvičení dosáhnete až za hranice svých sil. Posílíte ruce, nohy zadek, břicho a zlepšíte si fyzickou kondici. Redukce váhy a k tomu naprosto boží pocit, že jste to zvládli.

Trenérka: Maruška (naleznete na FB –› Aktivne-fit)

„Buď aktivně fit, jako já. Jsem osobní trenérka a instruktorka Jumpingu a Piloxingu. Miluji pohyb, hudbu a práci s lidmi. Moje motto: Jeden život, jedna šance. (2012 – diplom Jumping, 2015 – certifikát Piloxing, 2016 – certifikát Osobní trenér fitness).“

Cvičení v současné době neprobíha.

Cena: 130,-Kč

INSANITY S PEPOU

Pokud jste někdy byli na hodině spinningu, víte, jak to chodí. Chvíli šlapete mírným tempem. Pak najednou prudce zvýšíte svou rychlost i srdeční tep – jen na minutu, nebo dvě. Potom se rychlost zase sníží a vy máte spoustu času, aby jste opět chytili dech.
S INSANITY děláte pravý opak. Intenzivně trénujete v 3 až 5-ti minutových intervalech. Následuje pauza, dlouhá jen tak, aby jste se stihli nadechnout a začít znovu. Tento způsob cvičení se nazývá maximální intervalový trénink. Vaše tělo nutí pracovat po celou dobu na maximum. Neustále tak posouváte své hranice a tělo se jim musí přizpůsobit. Díky tomu se do 60 dní dostanete do naprosto neuvěřitelné formy. Díky INSANITY trénujete tak, abyste byli v té nejlepší formě. Vše pouze s vlastní vahou těla a pomocí neuvěřitelných pohybů.

Trenér: Pepa

Vystudoval jsem VOŠ Příbram obor Řízení sportovních a tělovýchovných činností a organizací. Věnuji se fitness 7let z toho jsem 3 roky působil jako instruktor Insanity.

Cvičení v současné době neprobíhá.

Cena: 130,-Kč

Flexibility Core

Název hodiny se stejně jako její obsah skládá ze dvou částí a to FLEXIBILITY a CORE. V rámci této hodiny zapracujeme na tvém hlubokém stabilizačním systému, bříšku a tvojí rovnováze. V druhé polovině se budeme věnovat tvojí flexibilitě svalů, šlach a kloubů. Hodina je vhodná jak pro začátečníky tak pro pokročilé.

Trenérka: Gaby (naleznete na FB → Fitness trenérka Gabriela)

„Ahoj všem sportovcům! 🙂 Od roku 2010 působím jako fitness trenérka, nyní ve fitness centru v Hořovicích. Také mě můžete potkat na skupinových lekcích TRX, Tabaty, Flexibility Core a Funkčního kruhového tréninku. Těším se, až si dáme společně do těla. 🙂 Kvalifikace: Instruktor Fitness (ronnie.cz), Cykling (Face Czech s.r.o), Cvičení na TRX (fit-praha.cz), Kineziotaping (fit-praha.cz), studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně – obor Tělesná výchova a sport.“

Cvičení probíhá každé pondělí od 18:00 hod.

Cena: 130,-Kč 

Cvičení na závěsných systémech

Závěsný systém je posilovací cvičení využívající vlastní váhu těla. Je vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené sportovce, jelikož intenzitu si každý volí sám postojem oproti závěsnému bodu. Skládá se ze dvou nastavitelných popruhů končící gumovými madly pro ruce či nohy. Cvičení na závěsném systému je pro všechny, kdo chtějí zapracovat na koordinaci a celkovém držení a posílení těla.

Trenérka: Gaby (naleznete na FB → Fitness trenérka Gabriela)

„Ahoj všem sportovcům! 🙂 Od roku 2010 působím jako fitness trenérka, nyní ve fitness centru v Hořovicích. Také mě můžete potkat na skupinových lekcích TRX, Tabaty, Flexibility Core a Funkčního kruhového tréninku. Těším se, až si dáme společně do těla. 🙂 Kvalifikace: Instruktor Fitness (ronnie.cz), Cykling (Face Czech s.r.o), Cvičení na TRX (fit-praha.cz), Kineziotaping (fit-praha.cz), studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně – obor Tělesná výchova a sport.“

Cvičení v současné době neprobíhá.

Cena: 130,-Kč

VINYASA JÓGA

Vinyasa znamená v překladu „spojení“. Na lekci spojíme dech s tělem, zahřejeme, posílíme tělo a protáhneme se. Nechybí dechové techniky, pránájáma. Vinyasa nabízí různé řady ásan a tak je každá lekce jedinečná. Lekci přizpůsobuji začátečníkům až středně pokročilým, dávám různorodé úrovně pozic a tak si každý vybere, na co se cítí. Jóga nám pomáhá k sebepoznání, zklidnění mysli a buduje nám jak fyzickou, tak mentální sílu

Lekttorka: Adéla

„Jógu jsem poprvé objevila ve 14 letech, v té době jsem tancovala a po tréninkách jsem se chtěla ještě více protáhnout a zklidnit mysl. Vyzkoušela jsem jógu a meditace, což skvěle sedlo s mým zájmem o buddhismus a spiritualitu. Po několika letech samoučení jsem se vydala na rekvalifikační kurz instruktora jógy a to co jsem se naučila, bych chtěla předávat dál.“
„Jóga pro mě není jen cvičení pro fyzické stránce, ale životní styl, který mě provází a pomáhá mi být lepší verzí sebe sama. Důležitým aspektem je pro mě práce s dechem, dále ráda pracuji s kartami, tibetskými mísami a krystaly.“

Cvičení probíhá každou neděli od 18h

Cena: 130,-Kč 

STEP BEDÝNKY

Cardio cvičení na bedýnkách pro náročné sportovce. Step je bez jakýchkoli sestav, jde o fyzicky těžké cvičení, kde se střídá cardio a posilování. S cvičením získáte lepší kondici, vytrvalost a naberete svaly. Je potřeba mít zdravá kolena a cvičení se nedoporučuje pro lidi s cukrovkou.

Trenérka: Denisa

„Cvičím jako lektorka od roku 2005, vedu Alpinning, K2 a Stepy, běhám závodně, deset let zpět jsem také dělala natural kulturistiku a silový trojboj. Zároveň jsem maminka dvou dětí a bývala jsem hodně při těle, po porodu jsem se rozhodla se sebou něco dělat a se změnou životního stylu jsem se dostala až na soutěže a stala se ze mě trenérka.“

Cvičení v současné době cvičení neprobíhá.

Cena: 120,-Kč

Fitball

Cvičení na míčích. Klidné a relaxační cvičení vhodné pro každého včetně úplných začátečníků maminek po porodu, seniorů a dětí. Fitball je aerobní cvičení, při kterém se maximálně šetří váš pohybový aparát. Díky neustálemu masírování pokožky hýždí je cvičení výbornou prevencí a součástí léčby celulitidy. Míč vám během krátké doby pomůže zvýšit sílu, hbitost, zpevnit postavu a zlepšit držení těla. Nejen že se zapotíte, ale také pobavíte. Už jen sezením na míči posilujete HSS – hluboký stabilizační systém, který je nezbytný pro oporu páteře, stabilitu a zdravý vzpřímený postoj.

Trenérka: Maruška (naleznete na FB –› Aktivne-fit)

„Buď aktivně fit, jako já. Jsem osobní trenérka a instruktorka Jumpingu a Piloxingu. Miluji pohyb, hudbu a práci s lidmi. Moje motto: Jeden život, jedna šance. (2012 – diplom Jumping, 2015 – certifikát Piloxing, 2016 – certifikát Osobní trenér fitness).“

Cvičení v současné době neprobíhá. Míče jsou používány v lekcích Zdravotní cvičení.

Cena: 140,-Kč

Pin It on Pinterest

Share This